19 آذر 1402

  • 1402/08/18
  • - تعداد بازدید: 53
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزآباد

آیین کلنگ زنی احداث دی کلینیک توسط شرکت کربنات سدیم کاوه

طی مراسمی آیین کلنگ زنی پروژه مهم دی کلینیک شهرستان فیروزآباد با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار، اعضای محترم شورای تامین و شورای اداری، مدیران کارخانه کربنات سدیم، بخشدار مرکزی و اعضای شورای شهر و شهرستان، سرپرست شبکه و رییس بیمارستان و اعضای مجمع خیرین سلامت و جمع زیادی از معتمدین شهرستان در زمین بیمارستان قدیم فیروز آباد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزآباد، "محمد دوله" سرپرست شبکه گفت: کلنگ زنی پروژه دی کلینیک با ۲۳۰۰ زیربنا و در دو طبقه بصورت مشارکت صددرصدی کارخانه کربنات سدیم کاوه و با اخذ مجوز از کمیسیون ماده ۲۰، امروز با حضور مسئولین شهرستان به زمین زده شد.وی افزود: دی کلینیک فیروزآباد با مجوز دولتی دارای بخش های مختلف از جمله ۴ اتاق عمل، ۲۰ تخت بستری، آزمایشگاه، داروخانه، رادیولوژی، فیزیوتراپی، حداکثر تا ۲۰ ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.


او در ادامه بیان کرد: این مرکز درمانی به همت مدیران شرکت کربنات سدیم به عنوان خیر سلامت و اعتبار اولیه حدود ۷۰میلیارد تومان ساخته و راه اندازی خواهد شد.
وی در پایان افزود: همراهی و همدلی مسئولان در تمامی بخش ها به خصوص حوزه بهداشت و درمان مردم، باعث دلگرمی و امیدواری مردم شده است.

  • گروه خبری : اخبار,اخبار واحدها
  • کد خبری : 90003
کلیدواژه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید